KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5348068
nr 534 8068
Blandteknik
signerade, 1931, 17 st. avbildade inventarier från Alsters Herrgård, 19x18
Utrop:
100 kr
Såld:
2.300 kr
måndag 4 augusti 2008
kl 16:04:22
100 kr
450 kr
550 kr
300 kr
600 kr
650 kr
6
900 kr
750 kr
850 kr
1.000 kr
7
1.300 kr
8
7
1.600 kr
7
2.200 kr